True Tan to mobilne studio opalania natryskowego, działające w Poznaniu i na terenie województwa wielkopolskiego. Oferujemy opalanie natryskowe oparte na najwyższej klasy technologiach: HVLP oraz air brush.  Stosujemy preparaty, które pozwalają na uzyskanie różnorodnych odcieni i kolorów opalenizny. Jako jedyni w Polsce stosujemy preparaty australijskiej marki MineTan, znanej z unikalnych rozwiązań w branży opalania natryskowego, takich jak: płyny opalające w 1 godzinę, kolory bazowe w płynach opalających, składniki intensywnie nawilżające, zawierające naturalne olejki. True Tan oferuje możliwość uzyskania ekstremalnie ciemnej opalenizny. Świadczymy również usługi dla sportowców przygotowujących się do zawodów - oferujemy pakiety opalania FITNESS.

Naszym priorytetem jest wsłuchiwanie się w potrzeby klientów i kreowanie takiej opalenizny jakiej Ty chcesz! śledzimy trendy, nieustannie testujemy (często na sobie! :) nowinki ze świata bezpiecznej opalenizny.

Naszą pasją i celem numer jeden jest tworzenie Doskonałej Opalenizny. 

Chcesz skorzystać z naszych usług? Nie musisz wychodzić z domu! 96% naszych Klientów uznało usługę z dojazdem do domu za bardziej komfortową. Przyjedziemy do Ciebie (za dojazd na trenie Poznania nie doliczamy ani złotówki!), a dzięki temu Ty zaoszczędzisz swój cenny czas.  Brzmi fantastycznie, prawda?

Oszczędzamy Twój czas

Wszystkie preparaty które stosujemy są bezpieczne i posiadają certyfikaty jakości. Nasze płyny do opalania oraz urządzenia, których używamy, produkowane są w USA i Australii. Wierzymy, że kosmetyki nie muszą być testowane na zwierzętach.

Jakość jest naszym priorytetem

Opalanie natryskowe to nasza pasja. Stale pogłębiamy wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach, tak, aby świadczyć usługi najwyższej jakości.  Promujemy światowe trendy w opalaniu natryskowym.

Pracujemy z pasją

TRUE TAN

dla Twojego piękna

DLACZEGO TRUETAN ?

Wybierz to, co najlepsze dla Twojej skóry

CENNIK

Nie ma lepszego opalania natryskowego w całym Poznaniu, pełen profesjonalizm zakochana po uszy!

 (Zosia)

Zdecydowanie polecam! Żadnych zacieków, brudnych ubrań, kolor opalenizny dobrany indywidualnie do klientki, mega miły kontakt! ❤️ 

(Beata) 

Polecam skorzystać z opalania natryskowego u Wiktorii - miła obsługa, świetnie dobrany kolor, a do tego wyjaśnione zasady pielęgnacji po zabiegu. Brak jakichkolwiek problemów.

(Patrycja)

Profesjonalizm i świetna luźna atmosfera.

(Ania)

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w indywidualne podejście do klienta Opalenizna na medal Jeszcze raz bardzo dziękuję i na pewno skorzystam nie raz

(Marzena)

instagram
facebook

UMÓW TERMIN

   +48 788 666 702

  wiktoria@truetan.pl

 

wykonanie:

 

Strony internetowe w Bydgoszczy