10 najważniejszych powodów, dla których opalamy się natryskowo.

Największe fanki opalania natryskowego powiedzą Ci, że nie potrzebują żadnego konkretnego powodu, żeby umówić się na opalanie natryskowe ze swoją ulubioną ekspertką. Osoby, które w ostatnich latach nie próbowały opalania natryskowego, mogą mogą negatywnie postrzegać opaleniznę natryskową, mając w pamięci nienaturalny, pomarańczowy odcień. Na szczęście to już przeszłość! Nowoczesne preparaty do opalania natryskowego dają efekt do złudzenia przypominający naturalną, słoneczną opaleniznę. Poniżej znajdziesz 10 okazji idealnych do wypróbowania opalania natryskowego. Jesteśmy przekonani, że będziesz oczarowana rezultatem jaki osiągamy dzięki sprawdzonym preparatom i wieloletniemu doświadczeniu. 

 

Oto dziesięć najważniejszych powodów, dla których po raz pierwszy opalacie się natryskowo!

 

1. Śluby

Obok manicure i makijaży, opalanie natryskowe jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów upiększających przed ślubem. Państwo Młodzi oraz Goście Weselni chcą w tym szczególnym dniu dniu wyglądać najlepiej jak to możliwe. Opalanie natryskowe to szybka metoda na piękne i naturalne rozświetlenie skóry, które idealnie komponuje się z zapierającymi dech w piersiach kreacjami.

 

2. Sesje zdjęciowe

Bez względu na to czy to sesja ślubna, rodzinna, czy po prostu chcesz zrobić perfekcyjne selfie, opalenizna da Ci pewność siebie i promienny wygląd, prosto z wakacji.

 

 

 

 

 

 
 
 

 

16 stycznia 2019

CENNIK

instagram
facebook

UMÓW TERMIN

   +48 788 666 702

  wiktoria@truetan.pl

 

wykonanie:

 

Strony internetowe w Bydgoszczy